Home » Porady prawne – Biała Podlaska

Porady prawne – Biała Podlaska

Nasza kancelaria zajmuje się udzielaniem porad prawnych i podejmowaniem czynności prawnych z zakresu różnych gałęzi prawa. Cechuje nasz szybkość w podejmowaniu działań, która pozwala nam zadbać o obowiązujące w przypadku poszczególnych czynności terminy. Świadczymy usługi zarówno w biurze kancelarii w Białej Podlaskiej, jak i przez bezpieczne środki komunikacji elektronicznej. Biegle posługujemy się również językiem angielskim, więc świadczenie porad prawnych dla obcokrajowców nie stanowi dla nas problemu.

W jakich gałęziach prawa się specjalizujemy?

Klientom kancelarii oferujemy kompleksowe usługi. Mamy obszerną wiedzę i wieloletnie doświadczenie z zakresu prawa cywilnego oraz innych gałęzi prawa. Działamy efektywnie i profesjonalnie, podejmując się zarówno reprezentacji klienta w postępowaniu sądowym, jak i udzielania konsultacji prawnych. Zajmujemy się również konstruowaniem umów, sporządzaniem pozwów i wniosków, a także udziałem w negocjacjach/mediacjach oraz w postępowaniach egzekucyjnych.

Porady prawne dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw

Naszą ofertę usług prawnych kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Zajmujemy się prowadzeniem spraw cywilnych, w tym dotyczących: spraw spadkowych, postępowań alimentacyjnych, ustalenia ojcostwa czy ubezwłasnowolnienia. Jednocześnie mamy doświadczenie z zakresu prawa gospodarczego, w ramach którego proponujemy m.in. konstruowanie projektów umów, przygotowanie dokumentów związanych z działalnością spółki czy windykację należności.