Home » Partnerzy

Partnerzy

IMG_1308Krzysztof Dec
Partner, Radca Prawny

Radca prawny, ukończył wyższe studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Aplikację odbył w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie. Specjalizuje się w prawie zamówień publicznych, prawie budowlanym oraz prawie cywilnym. Od kilku lat zatrudniony na stanowisku specjalisty ds. umów i zamówień publicznych w przedsiębiorstwie działającym w branży budowlanej. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej współpracował z wieloma instytucjami publicznymi oraz przedsiębiorcami prywatnymi na terenie całego kraju, pomagając w przeprowadzeniu kilkudziesięciu postępowań o udzielenie zamówień publicznych. Prowadzi bloga, na którym dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie prawa zamówień publicznych. W swojej praktyce zawodowej zajmuje się również sporządzaniem umów zarówno cywilno-prawnych, jak i w obrocie gospodarczym.
W wolnych chwilach lubi dobre kino oraz aktywny wypoczynek w tym sport, w szczególności piłkę nożną.
IMG_1340Tomasz Czerkies
Partner, Radca Prawny

Radca prawny w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie, specjalizuje się w problematyce prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i innych zagadnień, które związane są z zatrudnieniem i relacjami między pracodawcą a pracownikiem. Szczególnie interesuje się problematyką czasu pracy, w tym rozliczania pracy w godzinach nadliczbowych w różnych systemach czasu pracy. Na początku drogi zawodowej udzielał porad prawnych w Państwowej Inspekcji Pracy, aby następnie pełnić funkcję Inspektora Pracy. Równolegle pełnił funkcję członka Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Białej Podlaskiej, rozstrzygając w praktyce zagadnienia związane z prawem administracyjnym. Od dłuższego czasu współpracuje z jednym z liderów na rynku outsourcingu kadrowo – płacowego, przenosząc przepisy prawa na język oprogramowania płacowego (dbając jednocześnie, aby to oprogramowanie w praktyce spełniało założenia prawne). Doradza w zakresie umów outsourcingu i sprawach korporacyjnych. Swoimi pomysłami dzieli się na blogu.
Odpoczywa spędzając czas z rodziną i przyjaciółmi. W wolnych chwilach gra na akordeonie i pływa. Z doczesnych przyjemności ceni zaś dobre (rzemieślnicze) piwo i kawę.